پایگاه خبری پریشهر

پریشهر
دولت سیزدهم نهضت حل مساله را دنبال می‌کند

دولت سیزدهم نهضت حل مساله را دنبال می‌کند

پایگاه خبری پریشهر- رییس جمهوری اسلامی ایران گفت:  دولت سیزدهم برای رشد کشور و رفع کاستی ها و مشکلات، نهضت حل مساله را دنبال می کند.

آیت‌الله رئیسی در بدو ورود به استان گلستان اظهار کرد: ضمن سلام به مردم استان گلستان به خانواده معظم شهدا و جانبازان ادای احترام می‌کنم و احترام می‌گذارم به مفاخر این استان که برخی از آن‌ها از بزرگان جهان اسلام هستند.

وی افزود: در دور نخست سفر به نیازهای فوری و ضروری استان واقف شدیم و دوستان و همکاران با همکاری مردم پیگیر شدند تا مسائل را دنبال کنیم. نکته مهم شناخت مساله و حل مساله است، این مهم رویکرد اساسی و مورد نظر دولت سیزدهم است.

رئیس دولت سیزدهم تاکید کرد: باید مساله را شناخت و راهکارهای حل مساله را یافت و مساله را حل کرد. برای چاله‌ها باید چاره کرد. بنای ما این نیست که از کنار مسائل بگذریم. بنای ما این است که با کمک مردم و نخبگان مساله را بشناسیم و حل کنیم.

رئیسی تصریح کرد: خوشبختانه طرح‌های این استان در دور نخست در حوزه های اقتصادی، عمرانی و آبرسانی قابل توجه بود. با تلاشی که مسئولان استان و همه دلسوزان گلستان انجام دادند امیدواریم بتوانیم گزارش خوبی را برای مردم استان داشته باشیم.

وی افزود: ضمن این که باید برنامه داشته باشیم باید کارنامه هم داشته باشیم. باید بگوییم که در این ۲ سال چه گام‌هایی برداشته شد. معمولا در دور نخست سفر موارد ضروری دنبال می‌شود و در دور دوم ضمن پیگیری موارد سفر نخست، مسائل مهم استان پیگیری می‌شود. در شورای اداری هم به دوستان خواهم گفت که حل مسائل کار جهادی می‌طلبد.

رئیس‌ جمهور اظهار کرد: گلستان استان ظرفیت‌ها است؛ ظرفیت گردشگری، دریا، صنعت، معادن و ظرفیت مهم کشاورزی در استان وجود دارد. خداوند متعال ظرفیت‌های خوبی به این استان داد که مهم است از آنها به بهترین شکل استفاده کنیم؛ بنای ما این است با کمک دوستان از این ظرفیت‌ها به بهترین شکل استفاده شود.

آیت‌الله سیدابراهیم رییسی رییس جمهور در یازدهمین سفر استانی دور دوم دولت سیزدهم برای دیدار با مردم، بررسی مصوبات سفر دور اول و افتتاح هزاران پروژه کلان، متوسط و کوچک، صبح امروز پنجشنبه از طریق فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان وارد گلستان شد.

درباره نویسنده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *