پایگاه خبری پریشهر

پریشهر
parishahr.ir dadgah - تخلفات انتخابات خارج از نوبت رسیدگی می شود

تخلفات انتخابات خارج از نوبت رسیدگی می شود

رییس کل دادگستری گلستان گفت: شعبه‌های رسیدگی به جرائم احتمالی انتخابی در استان فعال است و در صورت وجود پرونده خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

حیدر آسیابیبه هواداران و روسای ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری توصیه کرد همزمان با رای‌گیری، قانون را در روند برگزاری انتخابات رعایت کنند.

وی بیان کرد: مشکل خاصی در روند برگزاری تبلیغات انتخاباتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان وجود نداشت.

آسیابی خاطرنشان کرد: ارتکاب جرم در فضای حقیقی یا فضای مجازی فرقی ندارد و در صورت بروز تخلف، با افراد برخورد قانونی خواهد شد.

رییس کل دادگستری گلستان ادامه داد: مردم همیشه در طول انقلاب اسلامی در صحنه بودند و امروز نیز اثبات خواهند کرد که همچون گذشته وفادار به انقلاب و امامین انقلاب هستند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور و ۱۳۸ نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور از ساعت هشت صبح امروز جمعه هشتم تیر در استان گلستان آغاز شد.

یک میلیون و ۴۳۹ هزار و ۷۳۵ گلستانی واجد شرایط رای دادن در این انتخابات هستند که از این ۹ هزار و ۶۴۳ نفر برای اولین بار اثرگذاری در تعیین سرنوشت کشور را با شرکت در انتخابات تجربه می‌کنند.

هزار و ۵۱۵ صندوق، آرای هم استانی‌ها را جمع‌آوری می‌کند که از این تعداد هزار و ۲۱۲ شعبه ثابت و ۳۰۳ شعبه سیار است.

درباره نویسنده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *