پایگاه خبری پریشهر

پریشهر
IMG 0022 scaled 1000x1000 - بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در گلستان گشايش يافت

بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در گلستان گشایش یافت

۲۳ خرداد ۱۴۰۳


 بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان گلستان ۲۲ خردادماه در محل دائیمی نمایشگاههای بین المللی استان گلستان گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گلستان گفت: بیست و دومین رویداد تخصصی صنعت ساختمان استان گلستان با عناوین نمایشگاهی تجهیزات، تاسیسات، سیستمهای سرمایشی و گرمایشی و کاشی، سرامیک، سنگهای تزئینی، چینی و شیرآلات بهداشتی و صنایع وابسته، درب و پنجره و ماشین آلات وابسته آغاز به کار کرد.

به گزارش پریشهر، مهرداد یزدی اظهار داشت:  در این دوره از نمایشگاه آخرین دستاوردهای علمی و فنی این حوزه با مشارکت تولید کنندگان مطرح کشوری از استان های گلستان، تهران، مازندران، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، خراسان رضوی و سمنان به نمایش در خواهد آمد.

وی ادامه داد: ۴۰ درصد مشارکت کنندگان جدید و ۶۰ درصد آنان وفادار هستند و شرکت های معتبر در حوزه صنعت ساختمان محصولات خود را به نمایش می گذارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گلستان بستر سازی در راستای توسعه سرمایه گذاری های بخش صنعت ساختمان، ایجاد مثلث ارتباطی تخصصی بین مشارکت کنندگان، تولیدکنندگان، بازدید کنندگان، طراحان، سازندگان، برگزار کنندگان نمایشگاه ها را از جمله اهداف برگزاری این رویداد نام برد.

یزدی بیان کرد: اطلاع رسانی و دعوت از تجارخارجی از دو کشور ترکمنستان و تاجیکستان برای حضور و بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان و برگزاری جلسات و میزهای تجاری نیز در دست اقدام است.

بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان استان گلستان از ۲۲ لغایت ۲۵ خرداد ماه سالجاری در محل دائمی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان واقع در بزرگراه گرگان-آق قال، روبروی فرودگاه گرگان و از ساعت ۱۷ الی ۲۲ پذیرای متخصصان و علاقه مندان به این صنعت خواهد بود.

 

 

 

IMG 0007 - بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در گلستان گشايش يافت

IMG 0013 - بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در گلستان گشايش يافت

IMG 0008 - بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در گلستان گشايش يافت

 

 

 

 

 

درباره نویسنده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *