پایگاه خبری پریشهر

پریشهر
بسكتبال شهرداري گرگان

شکست سنگین بسکتبال طبیعت اسلامشهر مقابل شهرداری گرگان

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

تیم بسکتبال شهرداری گرگان و طبیعت اسلامشهر در دومین مسابقه فینال لیگ برتر بسکتبال به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با پیروزی قاطع گرگانی‌ها و شکست سنگین طبیعت به پایان رسید.

این مسابقه که به میزبانی گرگانی‌ها در سالن امام خمینی (ره) برگزار شد، تیم شهرداری گرگان موفق شد در حضور بیش از چهار هزار تماشاگر گرگانی، با نتیجه ۱۰۵ بر ۸۲ به پیروزی برسد.

سیدمصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در ابتدای این مسابقه، محمدسینا واحدی، ویلیام چری، نوید رضایی‌فر، ارسلان کاظمی و سالار منجی را به عنوان بازیکنان آغاز کننده به میدان فرستاد.

شاگردان مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم طبیعت اسلامشهر هم ابتدای بازی با ترکیب محمد شهریان، جردن استیونز، سعید داورپناه، نیکولا دراگوویچ و آرمان زنگنه وارد زمین شدند.

بازیکنان تیم طبیعت در کوارتر اول همچون بازی اول توانستند، میزبان خود را با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ شکست دهند.

در کوارتر دوم محمدسینا واحدی، ویلیام چری، نوید رضایی‌فر، دایموند استون و محمد یوسف‌وند وارد زمین شدند.

171153441 - شکست سنگین بسکتبال طبیعت اسلامشهر مقابل شهرداری گرگان

اشکان جعفری، جردن استیونز، سعید داورپناه، نیکولا دراگوویچ و حسن علی‌اکبری در کوارتر دوم بازیکنان آغاز کننده تیم طبیعت اسلامشهر بودند.

 

پرتاب های موفق گرگانی ها

گرگانی‌ها در این کوارتر با پرتاب‌های موفق و تشویق بی‌امان تماشاگران توانستند با حساب ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی برسند تا در مجموع ۲ کواتر و پایان نیمه اول، تابلوی امتیازات را ۴۴ بر ۴۲ به طبیعت ثبت شود و تیم‌ها به رختکن بروند.

محمدسینا واحدی، مبین شیخی، ویلیام چری، ارسلان کاظمی و سالار منجی در ابتدای کوارتر سوم با اندیشه‌های هاشمی برای تیم گرگان به میدان آمدند و شاهین‌طبع هم در مقابل این بازیکنان، شاگردان خود را با ترکیب محمد شهریان، جردن استیونز،‌ سعید داورپناه، نیکولا دراگوویچ و آرمان زنگنه به میدان فرستاد، اما گرگانی‌ها این کوارتر را هم با حساب ۲۷ بر ۲۲ به سود خود به پایان بردند.

هاشمی در کوارتر چهارم محمدسینا واحدی، مبین شیخی، نوید رضایی‌فر، ارسلان کاظمی و محمد یوسف‌وند را به عنوان آغاز کننده برای تیم شهرداری گرگان به زمین فرستاد و شاهین‌طبع هم برای اجرا شدن تفکراتش در ابتدای این کوارتر به ترکیب محمد شهریان، سعید داورپناه، آرمان‌ زنگنه، جردن استیونز و حسن علی‌اکبری اعتماد کرد.

شاگردان شاهین‌طبع در این کواتر عملکرد خوبی نداشتند و شهرداری‌چی‌های گرگان با عملکرد با دقت خود توانستند با نتیجه ۳۶ بر ۱۶ کوارتر چهارم را به سود خود رقم زدند تا در نهایت تیم شهرداری با حساب ۱۰۵ بر ۸۲ پیروز این مسابقه باشد.

 

درباره نویسنده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *