پایگاه خبری پریشهر

پریشهر
Screenshot 20240617 180216 com.android.gallery3d edit 403192842546289 1000x1000 - برگزاری نخستین رالی تور گردشگری موتورسيكلت های گردشگری در گرگان

برگزاری نخستین رالی تور گردشگری موتورسیکلت های گردشگری در گرگان

 

روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام مرذ: کلوپ ملی گردشگری موتورسیکلت این کانون  با همکاری حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری استان های مازندران و گلستان، نخستین رالی تور گردشگری ویژه موتورسیکلت های گردشگری را برگزار می کند.

بنا بر این گزارش، پیمایش موتورسیکلت های ویژه گردشگری و مسافرتی که تعدا آنها بیش از ۳۰ دستگاه خواهد بود، روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ همزمان با عید سعید قربان پس از برگزاری آیین افتتاحیه در مجموعه فرهنگی تفریحی اراضی عباس آباد تهران آغاز می شود.

این گزارش ادامه می دهد: شرکت کنندگان در این رویداد پس از ترک تهران و پیمودن جاده هراز در روز نخست سفر خود به استان مازندارن و شهر ساری می رسند و پس از آن به استان گلستان سفر کرده و از اماکن و جاذبه های گردشگری و طبیعی این استان، بازدید خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، نخستین رالی تور گردشگری موتور سیکلت های گردشگری به مدت پنج روز ادامه داشته و در روز پنجشنبه سی و یکم خرداد ماه به پایان خواهد رسید.

توسعه گردشگری پایدار و ارائه خدمات گردشگری خاص، ترویج سفرهای مسئولانه و کم خطر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، معرفی جنبه های نوین گردشگری با وسیله های نقلیه موتوری، نهادینه سازی فرهنگ پاسداشت طبیعت و ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، از مهمترین اهداف برگزاری این رالی تور گردشگری است.
علاقه مندان برای آگاهی از برنامه ها، رالی ها، تورها، رویدادها و دوره های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir و یا صفحات کانون در شبکه های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۷۱۸۰۸۲-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

درباره نویسنده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *