پایگاه خبری پریشهر

پریشهر

شروران در تعقیب پلیس قرار دارند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان گفت که شروران تبر به دستی که شب گذشته با حمله به سرنشینان یک خودروی سواری در خیابانی در گرگان موجب التهاب و ایجاد ترس در مردم شده بودند در تعقیب پلیس قرار گرفتند.

سرهنگ رضا رضی روز شنبه با ارسالی پیامی به رسانه ها اظهار داشت: پس از اعلام درگیری شدید در نزدیکی روستای زنگیان واقع در کمربندی گرگان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰،  ماموران آگاهی و اطلاعات کلانتری ۱۳ شهرستان به محل اعزام شدند که در بررسی ها مشحص شد، راننده و سرنشین یک دستگاه پژو پارس با راننده خودرو پژو آردی درگیر و با ضربات تبر وی را مجروح و از محل متواری شدند.

وی بیان کرد: پس از بررسی‌های اولیه، هویت ضاربان شناسایی و مشخص شد که افراد درگیر این حادثه از دوستان قدیمی یکدیگر بوده و با هم اختلافات شخصی داشتند.

به گفته رضی تلاش برای دستگیری این افراد با دستور ویژه فرمانده انتظامی گلستان از نخستین لحظات وقوع درگیری در دستور کار قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان تاکید کرد که پرونده در اختیار تیمی ویژه از ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفته است.

وی در خصوص آخرین وضعیت مجروح حادثه گفت: این فرد به دلیل ضربات تبر از چند ناحیه پا، دست و کمر و سر مجروح شده و حال عمومی وی رضایت‌بخش نیست.

۱۰ روز قبل نیز تبرکشی در یکی از روستاهای گرگان روی داد و در آن فردی با حمله به راننده یک خودرو وی را به شدت مجروح کرده بود.

رییس کل دادگستری گلستان در پی دومین تبرکشی طی چند روز اخیر در این استان گفت که در برخورد با اوباش از رافت خبری نیست.

 به گزارش روز شنبه روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان همچنین دادستان گرگان را مکلف کرد روند رسیدگی و صدور کیفرخواست به اتهامات این ۲ پرونده را با سرعت و اولویت انجام دهد.

هاشمیان گفت: کسانی که با عربده کشی، تهدید و قدرت نمایی، امنیت روانی جامعه را به هم بریزند در انتظار اشد مجازات باشند.

این مقام ارشد قضایی گلستان گفت: رسیدگی به پرونده تبر دستان هفته گذشته گرگان در مراحل نهایی است و به زودی کیفرخواست صادر می شود.

وی ادامه داد: دومین پرونده هم که مربوط به تبرکشان دیشب در یکی از مناطق گرگان است تشکیل شده و پس از وقوع حادثه با حضور دادستان اقدامات قضایی و انتظامی آغاز شده و تلاش برای دستگیری متهمان ادامه دارد.

رییس کل دادگستری گلستان گفت که این استان با وحدت و آرامش ساکنانش شناخته می شود و اجازه نمی دهیم اوباش با عربده کشی و قدرت نمایی این وجهه را خدشه دار کنند .

این دومین مورد درگیری یک هفته اخیر در گلستان است که در آن مضروب با تبر مجروح می شود.

درباره نویسنده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *