پایگاه خبری پریشهر

پریشهر
ساختمان دخانيات گلستان به فضاي سبز تبديل مي شود

ساختمان دخانیات گلستان به فضای سبز تبدیل می شود

مهشید گودرزیان: تفاهم نامه انتقال ساختمان دخانیات گرگان به خارج از محدوده شهری و اجرای فضای سبز بجای آن توسط شهرداری با پیگیری‌های استاندار گلستان محقق و امضا شد.

نشست هم‌اندیشی و توافق اجرای انتقال ساختمان دخانیات گرگان و تبدیل این مجموعه به فضای سبز عصر امروز (دوشنبه) با حضور استاندار گلستان و معاونین وی ، معاون بنیاد مستضعفان و رییس سازمان اموال و املاک بنیاد ، مدیرعامل دخانیات ایران و شهردار گرگان برگزار شد.

استاندار گلستان  گفت: اجرای پروژه چهارباغ گرگان در راستای افزایش سرانه فضای سبز، بهره‌مندی مردم از فضای پارک و ایجاد فضای همراه با رفاه و آرامش برای مردم است.

علی‌محمد زنگانه خاطرنشان کرد: هر اقدامی که در راستای منافع مردم و آسایش و رفاه مردم باشد مورد تحسین همگان خواهد بود و اجرای این پروژه نیز از جمله پروژه‌های ارزشمند در استان گلستان است.

وی تاکید کرد: گرگان نیازمند افزایش فضای سبز و ایجاد پارک است و ما در این راستا با تمام توان تلاش خواهیم کرد.

استاندار گلستان گفت: فضای موجود مجموعه دخانیات گرگان در نقطه‌ای قرار دارد که تبدیل آن به فضای سبز می‌تواند تحول مناسبی در توسعه فضای سبز در مرکز شهر گرگان ایجاد کند.

مدیرعامل شرکت ملی دخانیات در این نشست گفت: هر اقدامی که در راستای منافع مردم باشد ما با آن همراه هستیم.

مهدی آشتیانی اظهار کرد: نگاه ما بر این است این فضا در راستای فضای سبز هزینه شود اما انتظار داریم برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و حمایت از صاحبان سهم و سرمایه در دخانیات استان گلستان فضای مناسبی برای اجرای ماموریت‌ها در اختیار این شرکت قرار گیرد.

وی افزود: نگاه ما بر این است بتوانیم با خدمت صادقانه به مردم شاهد افزایش سرمایه اجتماعی در ایران اسلامی باشیم.

رییس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان هم گفت: نگاه ما در بنیاد بر این است منافع مردم منافع بنیاد بوده و در این مسیر ما با مدیران در گلستان همراه هستیم.

محمد پیرعلی افزود: هیچ اقدامی پسندیده‌تر از آن نیست که قدمی برداریم تا مردم راضی باشند و اجرای این پروژه نیز به طور قطع رضایت و همراهی مردم را در پی خواهد داشت.

درباره نویسنده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *